fancoilburada.com bir Morzon iştirakidir.

İş için. Birlikte
Morzon
, gelişen yapı sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, mekanik taahhut firmalarının mühendislik ve çeşitlilik içeren yüksek kaliteli Isıtma/Havalandırma/Klima (HVAC) ekipmanlarını üretmek, tedarik etmek ve destekleyici mühendislik hizmetlerini vermek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

Neden Biz?
Morzon, geniş ürün yelpazesiyle sektörde paket tip çözümler sunarak, en iyiye en kolay şekilde ulaşmanızı sağlar. Ürün yelpazesindeki ürünlerin yanı sıra özel tasarladığı ürünler ile de enerji verimliliğini desteklerken ürün fiyatlarının daha ekonomik olmasını sağlamıştır. Çalışmalarımıza geniş bir bakış açısıyla yaklaşarak, ekonomik , verimli ve uzun ömürlü ürünleri sizlere optimum fiyatlarla sunmak ana hedefimizdir.

Hava koşullandırma ürünleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kurulduğu günden itibaren kuruluş amacından uzaklaşmadan, ürün portföyünü, hizmet kalitesini, kurumsal bilgi/becerisini sürekli geliştirerek sektördeki saygın yerini kazanmıştır.

Firmamız, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek, enerji verimliliğini arttırmak için tasarlanmış çevre dostu havalandırma ve iklimlendirme ürünlerini sektöre kazandırmaktadır. Endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, alışveriş ve ticaret merkezleri, konutlar ve daha birçok yaşam alanı için verimli, ekonomik ve uzun ömürlü hava koşullandırma ürünlerini sizlere en üst kalite ve optimum fiyat politikası ile sunmaktadır.

Klima havalandırma alanında sektörün önde gelen firmaları ile uzun süreli ve yoğun emekli işbirliğimiz sayesinde alanımızda uzmanlaşarak, yeni ufuklar açıp yeni çözümler oluşturduk. Alanımızda etkinliğimizi sürekli arttırmak, müşterilerimizin gelişen teknolojiler doğrultusunda çeşitlilik gösteren gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak ve böylece müşterilerimizle sürekli bir beraberlik oluşturmak temel vizyonumuz olmuştur.

Tüm ilişkilerimizde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek, tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize, personelimize daima dürüst davranmak temel ilkemiz olmuştur. Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer sağlamayı, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini karşılamayı kendimize öncelik edinmiş, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin yanında olarak destek sağlamayı en önemli görevimiz bilmişizdir.

  • Geniş ürün yelpazesi
  • Son teknoloji ürünler ve enerji geri kazanımı sağlayan sistemleri
  • Güçlü mühendis kadrosu ve teknik destek ekibi
  • Yerinde ve anında servis hizmetleri
  • Konulara özgü, özel yayınları ve eğitim çalışmaları ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

İhtiyaç Anında Teslimat
Ürün teslimatları birçok sektörün ve şantiyelerin can damarları olduğunu bildiğimiz için öncelikle hızlı teslimat yapmaktır. Bizim işimiz ürün satışından önce değil sonrasında önem kazanır. Tüm ürünlerin eksiksiz ve zamanında teslimatını sağlarız.

1000’in üzerinde ürün modelinin ürün yelpazemizde olması, müşterilerimizin ürün tedariklerini tek bir noktadan Morzon’dan yapmalarını, zaman ve ödeme planlarını düzene sokmalarını sağlar.

Morzon Teknoloji A.Ş
Eyüpsultan Mah, Camili Sk. No:2, 34885 Sancaktepe / İstanbul
Tel: 0850 303 97 99
E-mail: info@morzon.com
www.morzon.com